מראות פנורמיות | אור השחר סימון כבישים
 
 
 
 
דף הבית
 
 
 
 
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מראות פנורמיות

 
 
מראות פנורמיות מהוות תוספת נפלאה לחניונים ולצמתים קטנים אך בעייתיים בסביבה מיושבת, בזכות היותן אמצעי יעיל ולא יקר להעלאת רמת הבטיחות במקומות אלו. בזכות המבנה הקמור המיוחד שלה, מראה פנורמית שכזו מגדילה את שדה הראייה של הנעזרים בה באופן ניכר. שדה ראייה רחב יותר הוא המפתח להבחין במכשולים,  ברכבים מתקרבים או בהולכי רגל מבעוד מועד, וכך להימנע מראש מתאונה אפשרית.

מראות פנורמיות, לפיכך, הם אביזר בטיחות יעיל ומומלץ, במיוחד עבור אתרים שבהם שדה הראייה מוגבל. במקומות שכאלו, במחיר אטרקטיבי ובהתקנה פשוטה, המראות הפנורמיות יסייעו להפחית במידה ניכרת את הסיכויים לתאונות דרכים בכל חניון וצומת.
 
 
 
מראות פנורמיות
 
 
 
אור השחר סימון כבישים בע"מ מציעה מראות פנורמיות איכותיות בגדלים שונים, הכוללות מעין "קסקט" - מצחיית מגן. תפקידה של מצחייה זו הוא לשמש כמעין גגון מגן קטן עבור המראות הפנורמיות מפני גשם ואבק, וכך לחסוך לכם את התחזוקה והניקיון שוטף של מראות אלו. למצחייה תפקיד נוסף, נגד סינוור אפשרי בגלל אור השמש. המראות הפנורמיות הינן בעלות בסיס המאפשר התקנה על גבי עמוד או תלייה על קיר, בהתאם לצורך ולתנאי מקום הצבתן.

 כמו כל מוצרי הבטיחות שהחברה משווקת, גם המראות הפנורמיות של אור השחר הינן מהאיכות הגבוהה ביותר, והן עומדות בכל התקנים הדרושים. נשמח לייעץ לכם על סמך 20 שנות ניסיוננו בתחום מוצרי הבטיחות אודות התקנת מראות פנורמיות במיקום הדרוש לכם. 

 
מראות פנורמיות-מידות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנופר 24, ראשון לציון 75429 
טל': 4798881 - 052
פקס: 9518727 - 03
דוא"ל: paze1909@gmail.com

24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע